Melon od środkaMelon to już pełnoletnia anomalia z Puław w województwie lubelskim, będąca dzieckiem swoich rodziców, bratem swojego rodzeństwa oraz... dobra, dobra tyle wystarczy, bo zaraz dojdziemy do siódmej wody po piętnastym kisielu od strony ciotki z Ameryki.


Melona charakteryzuje robienie sobie, jak i otoczeniu, nad wyraz dziwnych fotek tudzież kręcenie filmików o... obniżonej zawartości inteligencji.
Jego hobby oscyluje pomiędzy jedzeniem żelek, czytaniem książek, oglądaniem ciekawych filmów, słuchaniem muzyki, śpiewaniem, pogwizdywaniem, denerwowaniem wszystkiego w domu i zagrodzie czy też zwracaniem na siebie uwagi swoim zachowaniem w miejscach publicznych.
Stronę "Melon dotcom" założył dokładnie 31 października 2012 roku i "z powodzeniem" prowadzi go do dziś. Tematyka owego bloga obejmuje różnorakie tematy od amatorskich recenzji książkowych przez konkursy z nagrodami po lifestylowe posty, zaliczane do kategorii o tajemniczej nazwie "MMF".

Podsumowując, Melon to jedna wielka płomiennowłosa bryła z głową pełną marzeń, lubującą się w absurdalnych i mało ambitnych rzeczach... jak wiadomo ambicja jest dla słabych ;).

Dodatkowo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych jego jakże fascynującym życiem do kliknięcia w poniższe linki graficzne i odwiedzenia innych, licznych portali internetowych, na których w większym czy w mniejszym stopniu on się (niestety) udziela!
POZDRAWIAM :)!

2 komentarze:

  1. Wykonujesz kawał dobrej roboty - gratuluję.
    Mam prośbe.Poszukuję ebook SMĘTARZ DLA ZWIERZAKÓW w tłumaczeniu Michała Wroczyńskiego.Czy możesz mi pomóc?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za pozostawione tutaj komentarze :)

"Pamiętaj, że wulgaryzmy odnoszą skutek odwrotny do zamierzonego"
- Stephen King "Pod kopułą"

Copyright © Melon dotcom Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger

Design by Anders Noren | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com